Kasia Kowalska Akustycznie 11.11 w Krakowie


11 listopada w krakowskim Centrum Kijów (dawne Kino Kijów) wystąpi Kasia Kowalska. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.


 KASIA KOWALSKA AKUSTYCZNIE

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam","Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje. Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya” (premiera owego albumu: jesień 2017 roku).

Zapraszamy na pełen przebojów i magii, klimatyczny i elegancki koncert w Kijów Centrum w Krakowie!


Kasia Kowalska Akustycznie
Kraków – 11.11.2017 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 99zł, 89zł, 79zł, w dniu koncertu 110zł, 100zł, 90zł
Bilety do nabycia:
Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu TicketproKomentarze