Lady Pank zagra koncert w Krakowie!

fot. A. Tyszko
Legenda polskiego rocka – zespół Lady Pank – z okazji 35. lat na scenie wyruszył w rocznicowe tournee. Trasa nie ominie również Krakowa, w którym formacja zagra 28 października (Klub Kwadrat).

Najbardziej legendarny polski zespół rockowy obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia! Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 35. lat króluje na polskiej scenie muzycznej.Podczas 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W kwietniu 2016 roku ukazał się premierowy album pt. „Miłość i władza”, który promuje singiel i teledysk „Miłość” z udziałem znanej aktorki, Olgi Bołądź. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio „RMF Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl.

Z okazji 35-lecia odbywa się jubileuszowa trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi w sumie blisko 100 miast. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza. Każdy koncert plenerowy uświetniają wizualizacje oraz historyczne filmy i teledyski zespołu wyświetlane na ekranie ledowym.
LADY PANK

Kraków – 28.10.2017 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 70zł w dniu koncertu 80zł

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.Komentarze