Punk Fest w Rzeszowie: bilety w sprzedaży


21 października w Rzeszowie odbędzie się prawdziwe punkowe święto – Punk Fest 2017. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!


 Ponownie powracamy do sprawdzonej formuły Punk Festu. Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach – informuje organizator wydarzenia, firma Galicja Productions.

Punk Fest 2017 odbędzie się 21 października w rzeszowskim klubie Life Hours (ul. Rejtana 1. Podczas wydarzenia na jednej scenie będzie można zobaczyć zespoły: Sajgon, Sex Bombę, The Bill, Uliczny Opryszek, Bachor, Naukę O Gównie, Bulbulators i Bunkier. Bilety można nabyć za pośrednictwem sieci TicketPro w cenach: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu). Wejściówki znajdziecie TUTAJ


PUNK FEST 2017 RZESZÓW

Sajgon, The Bill, Uliczny Opryszek, Bachor, Sex Bomba, Nauka o Gównie, Bulbulators, Bunkier.
Rzeszów – 21.10.2017 –  Klub Life Hous ul Rejtana 1
Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Thorn & Emm ul Cicha 4
Klub Life Hous ul Rejtana 1
Trasa Podziemna ul Rynek 26
Bilety z systemu Ticektpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.


Komentarze