Riverside wraca na trasę koncertową


Już 20 września Riverside rozpocznie ostatnią część trasy koncertowej „Towards The Blue Horizon Tour 2017”. Gościem specjalnym trasy będzie ponownie Lion Shepherd. Oprócz czterech polskich miast, grupa wystąpi również w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz w Estonii. Szczegółowa rozpiska trasy przedstawia się następująco:


20 września, Polska, Szczecin, Słowianin
23 września, Szwecja, Gothenburg, Sticky Fingers
24 września, Norwegia, Oslo, John Dee
25 września, Szwecja, Stockholm, Bryggarsalen
27 września, Finlandia, Jyväskylä, Lutakko
28 września, Finlandia, Joensuu, Kerubi
29 września, Finlandia, Tampere, Klubi
30 września, Finlandia, Helsinki, Tavastia
1 października, Estonia, Tallinn, Rock Cafe
3 października, Polska, Białystok, Zmiana Klimatu
4 października, Polska, Lublin, Graffitti
5 października, Polska, Rzeszów, Life House

A oto kilka słów komentarza od Riverside:

Witajcie, 
już za tydzień startuje ostatnia odsłona - „Towards The Blue Horizon Tour 2017” - trasy, dzięki której Riverside powróciło do życia koncertowego. Dwa wyprzedane koncerty w lutym w warszawskiej Progresji, świetne przyjęcie i tłumy podczas kwietniowo - majowych występów w Polsce i Europie sprawiły, że poczuliśmy siłę i wiarę w przyszłość. Dziękujemy Wam bardzo za możliwość powrotu. 
Po wakacyjnej przerwie i kilku letnich festiwalach znowu zagramy w klubach. Podczas ostatnich 13 koncertów trasy pojawimy się w miejscach, w których w tym roku jeszcze nas nie było. Wybaczcie, że nie możemy dotrzeć wszędzie, obiecujemy, że nadrobimy to w przyszłości. 
Na gitarze wspiera nas Maciej Meller. Maciej z wielkim szacunkiem podchodzi do partii Piotra  Grudzińskiego zachowując klimat i charakter naszej muzyki. Mamy nadzieję, że dwugodzinne wieczory z dźwiękami Riverside sprawią, że wszyscy wspólnie poczujemy, że uczestniczymy w
ważnym wydarzeniu, a ten rok będzie zapamiętamy jako ten dobry. 
Do zobaczenia już niebawem!


Serdecznie zapraszamy na koncerty i przypominamy, że ostatni album, "Eye Of The Soundscape", oraz poprzednie wydawnictwa zespołu są do nabycia TUTAJ.


Komentarze