Hit The Kelly Family w koncertowym wykonaniu!


Słynny zespół muzyczny – The Kelly Family nie daje o sobie zapomnieć przed wielkim powrotem na scenę. Właśnie ukazała się koncertowa wersja piosenki „Why Why Why”, która promuje wiosenne występy w ramach trasy „We Got Love – Live 2018”. Grupa w kwietniu 2018 roku odwiedzi trzy polskie miasta - Gdańsk, Łódź i Kraków.

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła rekordy popularności, sprzedając ponad 20 milionów płyt. Wierni fani musieli czekać aż 12 lat na powrót swoich idoli na scenę. Muzykująca rodzina przygotowała na tę okazję album „We Got Love”, który zawiera największe hity zespołu zaaranżowane na nowo oraz kilka premierowych kompozycji.

Świeżo wydany teledysk do piosenki „Why Why Why” powstał w trakcie koncertu w Dortmundzie i jest najlepszą wizytówką tego, czego fani mogą się spodziewać podczas wiosennych występów.
W trakcie trasy koncertowej grupa zagra w dwudziestu największych europejskich miastach. Fani w Polsce będą mieli szansę posłuchać największych przebojów zespołu w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

06 kwietnia 2018 – The Kelly Family | ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
07 kwietnia 2018 – The Kelly Family | Atlas Arena Łódź
08 kwietnia 2018 – The Kelly Family | TAURON Arena Kraków

Album „We Got Love” prezentuje dokładnie to, czego mogą się spodziewać miłośnicy legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

Sprzedaż ich albumów biła rekordy. Zdobyli kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

Bilety są dostępne poprzez: www.eventim.pl


Komentarze