Insomnium i Tribulation na dwóch koncertach w Polsce


Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty na wspólnej trasie Insomnium i Tribulation. Na koncerty zapraszamy 18 marca do warszawskiego klubu Progresja oraz dzień później 19 marca do krakowskiego Kwadratu.


"Równo dwie dekady minęły w 2017 roku odkąd Ville Friman (gitara, wokal), Markus Hirvonen (perkusja) i Niilo Sevänen (wokal, gitara basowa) powołali do życia w niewielkim miasteczku Joensuu formację, której nadali nazwę Insomnium. Będący głównym kompozytorem Ville, postanowił połączyć w kapeli swoją miłość do melodii, agresji, ilustracyjnych, atmosferycznych klimatów, elementy rocka progresywnego, a nawet doomu. Tak narodziła się wyjątkowa propozycja muzyczna z Krainy Tysiąca Jezior. Jest w niej miejsce na chwytające za serce, chwilami wręcz baśniowe piękno, jest również drapieżność i brutalność".

"Z Polską Insomnium ma dobre skojarzenia. Muzycy byli u nas niejednokrotnie, a fani przyjmowali ich gorąco. Poza tym, wideoklip do kawałka "While We Sleep", promującego album "Shadows Of The Dying Sun", zrealizowała doskonale u nas znana Grupa 13. Od ostatniej wizyty zmieniło się to, że na rynku jest album kapeli numer siedem - "Winter's Gate". Wprawdzie przyjadą do nas u progu wiosny 2018, ale chyba nikt się nie obrazi na parę dźwiękowych historii podszytych chłodem".


HEADLINER: INSOMNIUM
KIEDY: niedziela, 18 marca i 19 marca
SUPPORT:
TRIBULATION
MIEJSCE: Warszawa, Progresja, ul. Fort Wola 22
                    Kraków, klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
ORGANIZATOR: Knock Out Productions
BILETY: 75/85 zł

Komentarze