Lorein prezentuje nowy teledysk

fot. Robert Began
„Falconer” to kolejna, a zarazem najbardziej gitarowa, propozycja z płyty „Złamania”. Utwór powstał na podstawie inspiracji dramatem „Samotny Mężczyzna”, w reżyserii Toma Forda. Za mix i master utworu odpowiadał Tomasz Zed Zalewski. Teledysk powstawał w połowie września, a przygotował człowiek odpowiedzialny również za obraz do „Wisły” - Robert Began.
Jak mówi Łukasz Lańczyk (wokalista) - „Falconer” opowiada o emocjach, przemyśleniach i zachowaniach powstałych na skutek nagłej śmierci bliskiej osoby. Tekst nabrał dla mnie jeszcze większego znaczenia, gdy w tym roku doświadczyłem takiej straty. Cisza, pustka i tęsknota to słowa klucze. Utwór jest niejednostajny dynamicznie. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić chaos i bezradność, które towarzyszą człowiekowi w takich sytuacjach. Tym samym uczyniło to „Falconera” najbardziej gitarowym i najszybszym utworem na płycie „Złamania”. Jest to jeden z moich ulubionych punktów na setliście koncertowej.

Zespół już pracuje nad nowym materiałem, ale cały czas chce pozostać w kontakcie z fanami, dlatego będziecie mieli okazje zobaczyć Lorein na żywo jeszcze w kilku miastach.

#ZŁAMANIATOUR jesień 2017:

  • 06.10. KIELCE / Starman
  • 10.11. Białystok / Motopub
  • 30.11. Łódź / Krańcoofka
  • 01.12. Zgorzelec / Afirmacja
  • 02.12. Wrocław / Alive
Komentarze