Poparzeni Kawą Trzy w Krakowie [Galeria]

fot. Paulina Łyszko
10 listopada w krakowskim klubie Kwadrat wystąpiły zespoły Dr Misio i Poparzeni Kawą Trzy. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Dr Misio to grupa założona w 2008 roku z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. Poza Jakubikiem pełniącym rolę wokalisty w skład formacji wchodzą: Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński. Do tej pory grupa wydała trzy studyjne wydawnictwa (nakładem wytwórni Universal Music Poland): Młodzi (2013), Pogo (2014) i Zmartwychwstaniemy (2017).

Zespół zagrał w Krakowie po raz pierwszy w historii formacji. Koncert okazał się absolutną petardą, a zgromadzona w krakowskim klubie Kwadrat publiczność na własne oczy mogła się przekonać, że Arkadiusz Jakubik jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale drzemie w nim również charyzmatyczny frontman. Galerię zdjęć z występu Dr Misio znajdziecie TUTAJ.

Poparzeni Kawą Trzy, czyli założony w 2005 roku z inicjatywy dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Obecnie formację tworzą: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Marian Hilla, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzysztof Tomaszewski i Jacek Kret.

Zobaczcie galerię zdjęć z występu Poparzonych Kawą Trzy (fot. Paulina Łyszko):
Komentarze