Dio Returns w Warszawie już w sobotę


Nowoczesna technologia pozwala, by legendarny muzyk - Ronnie James Dio - pojawił się na scenie jako hologram, towarzysząc swojemu zespołowi. Koncert odbędzie się już 9 grudnia w warszawskiej Progresji.


Simon Wright (AC/DC/Dio), Craig Goldy (Dio), Scott Warren (Dio), Bjorn Englan (Quiet Riot/Yngwie Malmsteen), a na wokalu gościnnie Tim "Ripper" Owens (Judas Priest/Iced Earth/Yngwie Malmsteen's Rising Force) i Oni Logan (Lynch Mob) zabiorą nas w muzyczną podróż, wykonując wybrane utwory z solowej kariery Dio oraz z czasów jego występów z Rainbow oraz Black Sabbath.


DIO RETURNS
+
CETI & Scream Maker

9.12.2017 Warszawa, Progresja
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów:
110 PLN (przedsprzedaż)
130 PLN (w dniu koncertu)
Bilety w sprzedaży od 1 sierpnia na stronach:
shop.metalmind.com.pl
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.ticketpro.pl
www.ticketprotal.pl


Ronnie James Dio - ikona rocka. Na liście najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records, został sklasyfikowany na 3 miejscu! To legenda, której nie trzeba przedstawiać. Z jego współpracy z Ritchiem Blackmorem narodziło się Rainbow, to on zastąpił Ozzy'ego Osbourna w Black Sabbath i nagrał z zespołem 4 fantastyczne albumy, aby następnie rozpocząć solową karierę. Jego śmierć w 2010 roku była olbrzymim ciosem dla wielu. Dzisiaj, dzięki nowej technologii, możemy zobaczyć Dio ponownie na scenie. W wywiadzie dla Rolling Stone, gitarzysta Craig Goldy tak mówi o tym nowatorskim pomyśle: "Robimy to ponieważ jesteśmy rodziną, a kiedy rodzina traci jednego ze swoich ukochanych członków, robi wszystko, aby zachować pamięć o nim. To przyświeca naszemu przedsięwzięciu. Kiedy występujemy w ten sposób na scenie, uważam, że upamiętniamy tym Dio. To jak nabożeństwo żałobne pod postacią rockowego koncertu. Myślę, że to daje fanom możliwość podziwiania talentu Dio na żywo, bez konieczności uciekania się do marnych jakościowo nagrań na YouTube".

Zobaczcie zapowiedź trasy:

Komentarze