"Dzicy Kolędnicy" i specjalny gość koncertu Jelonka


Z nieukrywaną dumą i radością Galicja Productions przyłącza się do charytatywnej akcji  "Dzicy Kolędnicy".  Z tego miejsca zwracamy się również do Was o pomoc w zbiórce środków dla dzieci z Domów Dziecka. 


Kilka słów od Jelonka: 

Tu Jelonek!Rozruszał żem ja akcję "Dzicy kolędnicy" i korzystając z radośnie spiętej atmosfery przedświątecznej skrzyknąłem grupę kumpli, pozytywnie popapranych metali i dźwiękowców i nagraliśmy kolędy z metalprzytupem! W nagraniach wzięli udział : Paweł "Drak" Grzegorczyk(Hunter), Zenek Kupatasa (Kabanos), Piotr "Pit" Kędzierzawski (Hunter), Robert Fijałkowski (Jowisze), Darek "Daray" Brzozowski (Hunter), Leszek Kowalik (Vibrant, Jelonek), Mariusz "Maniek" Andraszek (Jelonek) oraz moja , tajemnicza osoba, Michał "Jelonek" Jelonek (Jelonek,Hunter). Nagrania realizowali i miksowali i narażali swój słuch oraz poczucie estetyki osobistej Andrzej Karp, Gustaw "Goodstuff" Pluciński, Marian Lech (takoż i mastering) oraz Michał "Masztal" Rypień.Ale , co najważniejsze, celem tej akcji jest zebranie kaski dla dzieciaków z domu dziecka na prezenty świąteczne. Kolędy będą wrzucone do sieci i będzie je można, za symboliczną opłatą, ściągnąć z netu a za cały zysk nakupimy wory zabawek, słodyczy i innych fruktów i z tymi worami odwiedzimy bidula. Będą to prezenty od Was i od nas :). Zatem , proszę - wspierajcie ! :)"Gdy śliczna Panna" Dzicy Kolędnicy (gatunek "MetalPrzytup")"Oj maluśki" Dzicy Kolędnicy (gatunek "Ascetyczny FolkCore")"Cicha noc" Dzicy Kolędnicy (gatunek "AngelGrowl")LINK DO POBRANIAhttp://makumba.pl/sklep/category.php?id_category=17
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla wszystkich !!! :)Jelonek
 P.S. Za produkcję muzyczną oraz aranżację odpowiadam ja, Jelonek, więc biorę na klatę wszystkie żale , fochy i zniesmaczenia i z góry przepraszam za obrażenia duchowe i rany mentalne po odsłuchaniu tychże. Aranżując te kolędy myślałem tylko i jedynie o podkreśleniu radosnej atmosfery świąt :).....ale żeby nie było to w mdląco słodkawym popowo/soulowo/folkowo/jazzowym klimacie ! :)

Ponadto mamy dla Was niespodziankę z tej okazji!!

Podczas krakowskiego koncertu wraz z Jelonkiem wystąpi Paweł "Drak" Grzegorczyk (Hunter) zaś w repertuarze koncertu znajda się wyżej opisane kolędy!Jelonek, Lej Mi Pół, Łydka Grubasa
Kraków – 16.12.2017 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50zł

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)
BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketpro  (https://www.ticketpro.pl/muzyka/rock-pop/1453797-jelonek-2.html) w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Komentarze