DZIŚ PREMIERA NOWEGO ALBUMU PIOTRA BUKARTYKA


Już dziś na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza płyta Piotra Bukartyka, zatytułowana "Ja, Wolny Człowiek (Z Czwartku Na Piątek vol.2)". Jednym z utworów na krążku jest "W Środku Miasta", którego można posłuchać pod poniżej:
Piotr Bukartyk przyznaje, że album "Ja, Wolny Człowiek" to zbiór niesamowicie ważnych, opisujących obecne czasy utworów.


„Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę - nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio, tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta - pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć”.

Tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

1. Przed Premierą
2. Ja, Wolny Człowiek
3. Rząd Nie Ciąża
4. Trudno Wytłumaczyć
5. Ci Czy Ci
6. Independens Dej 2017
7. W Życiu Trzeba Czujnym Być
8. Tu W San Escobar
9. Tajemnica Mowy Kwiatów
10. O Koniu - Gdyby Żył
11. Jeszcze O Porach Roku
12. Miasto Kostrzyń
13. W Środku Miasta

Album "Ja, Wolny Człowiek" można zamówić TUTAJ.

22 listopada na rynku pojawiła się autobiografia Piotra Bukartyka, zatytułowana "Fatalny Przykład Dla Młodzieży". Więcej informacji na temat książki można znaleźć TUTAJ.


Komentarze