Wilki Akustycznie w Krakowie


Z okazji 25. lat na scenie zespół Wilki 9 lutego zagra wyjątkowy, akustyczny koncert w krakowskim Kijów Centrum. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży.

Zespól Wilki w ubiegłym roku obchodził 25. rocznicę scenicznej działalności. Muzycy postanowili wyruszyć w akustyczne tournee z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej. Na koncertach usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów formacji, które zostały wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. 

Nad częścią artystyczną projektu czuwają lider zespołu Wilki - Robert Gawliński - i Andrzej Szczypiorski, dyrygent OSG. Akustycznymi wersjami utworów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów: Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej „Power Off” zespołu Coma. 


Niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym centrum Krakowa - w Kijów Centrum. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór koncertu. Bilety na to wydarzenie – w cenach 80 zł, 95 zł, 110 zł, 115 zł (w przedsprzedaży) oraz 100 zł, 105 zł, 120 zł i 125 zł (w dniu koncertu) możecie nabyć za pośrednictwem Ticketmaster, systemu Going oraz Kijów Centrum.


Komentarze