Łydka Grubasa w Krakowie [Galeria]

fot. Paulina Łyszko
Zespół Łydka Grubasa w sobotni wieczór – 16 grudnia – zagrał koncert w krakowskim klubie Kwadrat supportując występ formacji Jelonek. Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu Łydki Grubasa.


Michał Jelonek wraz ze swoim zespołem powrócił do Krakowa w ramach świątecznej trasy koncertowej. W programie koncertu jak zwykle nie zabrakło potrząsania choinki, czy rozdawania prezentów przez Św. Mikołaja. Jako gość specjalny w ramach akcji charytatywnej Dzicy Kolędnicy na scenie wraz z Jelonkiem trzy kolędy w niepowtarzalnym, osobliwym stylu wykonał lider zespołu Hunter – Paweł Drak Grzegorczyk. Jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpiły grupy Łydka Grubasa i Lej Mi Pół (zdjęcia z występu będzie można zobaczyć TUTAJ).

Łydka Grubasa, która zaledwie we wrześniu grała w krakowskim Zaścianku rozniosła klub Kwadrat. Podczas koncertu formacji nie zabrakło zarówno materiału z najnowszej płyty – O-dór C-ból – jak i starszych kompozycji. Szczególnie ciepłym – no dobra, wręcz wrzącym – przyjęciem cieszyły się Rapapara i Krzyż

Ten energetyczny koncert, pełen śmiechu i zabawy długo zostanie w mojej pamięci, mam też nadzieję, że Łydeczka – jeśli tylko wolno mi się spoufalić – szybko do nas wróci. 

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia (fot. Paulina Łyszko): 

Komentarze