Lady Pank w Krakowie [Relacja + Zdjęcia]
Zespół Lady Pank zagrał pierwszy koncert promujący nowe wydawnictwo formacji – płytę Zimowe Graffiti 2. Wydarzenie odbyło się w krakowskim Kijów Centrum (dawne Kino Kijów).  Zapraszam do zobaczenia galerii zdjęć z koncertu.

 Wydawnictwo zatytułowane Zimowe Graffiti, czyli niezwykła świąteczna płyta stworzona przez legendę polskiego rocka – zespół Lady Pank – ukazała się dwadzieścia jeden lat temu. W ubiegłym roku formacja postanowiła zarejestrować kontynuację tego albumu, co zaowocowało wydanym 10 listopada 2017 roku krążkiem Zimowe Graffiti 2. Zespół Lady Pank wyruszył w trasę z premierowym materiałem – pierwszym z przystanków tournee było krakowskie Kijów Centrum, czyli dawne Kino Kijów.

To był inny koncert… Nie było miejsc stojących, set był pół-akustyczny, a widownia była bardziej skupiona. W koncertowej setliście znalazły się piękne pastorałki stworzone przez duet BorysewiczPanasewicz, które nie tylko wprowadziły niezwykły świąteczny klimat, ale również pokazały, że o świętach można pisać bez tak powszechnych w świecie muzyki banałów i prostoty.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Komentarze