Totem i Drown My Day na czterech koncertach


Agencja koncertowa Iron Realm Productions zaprasza na cztery koncerty zespołów Totem i Down My Day. Tak przedstawia się tournee:


13 kwiecień – Kraków – Zaścianek
14 kwiecień – Wrocław – Liverpool
20 kwiecień – Łódź – Magnetofon

21 kwiecień – Chorzów – Red & Black

Jak zapowiada organizator: „Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EP-ka pt. ”Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski”.

Z kolei Drown My Day określa: „Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i  cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu”. 

Wszystkie cztery koncerty otworzą zaproszeni goście, którzy zostaną ogłoszeni w przyszłym tygodniu. Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne w klubach i w sprzedaży online od przyszłego tygodnia. W dniu koncertu wejściówki w cenie 35 zł.


Komentarze