TSA w Krakowie: czasówka wydarzenia


19 stycznia w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi legenda polskiego rocka – formacja TSA. Grupę supportować będą Corruption i 4 Szmery. Znamy czasówkę wydarzenia!

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, na początku grudnia ubiegłego roku na oficjalnym profilu lidera zespołu TSA – Marka Piekarczyka pojawiła się krótka informacja, w której muzyk informował fanów, że kończy swoją przygodę z grupą. Wiadomość szybko usunięto, ale niepokój fanów pozostał. Niedawno dowiedzieliśmy się z wiarygodnego źródła, że Marek Piekarczyk pozostanie w szeregach zespołu do końca marca 2018 roku, czyli koncert zaplanowany na 19 stycznia koncert formacji w Krakowie będzie ostatnim z Piekarczykiem w składzie. Tak przedstawia się czasówka wydarzenia:


W krakowskim klubie Kwadrat przed gwiazdą wieczoru – formacją TSA – zaprezentują się grupy 4 Szmery i Corruption. Bilety na to wydarzenie w cenach 60 zł w przedsprzedaży i 70 zł w dniu koncertu możecie nabyć za pośrednictwem Ticketmaster, systemu Going oraz w punktach sprzedaży (bilety kolekcjonerskie):

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

Komentarze