999 + Peter And The Test Tube Babies w Krakowie [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
Wczoraj w krakowskim klubie Kwadrat odbyło się prawdziwe punkowe święto. Na jednej scenie zagrali 999 i Peter And The Test Tube Babies. Jako support zaprezentowała się formacja The Sandals. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Założona w 1976 roku w Wielkiej Brytanii formacja 999 (debiut grupy – singiel I’m Alive/Quite Dissapointing) dzieliła sceny między innymi z legendarną żeńską formacją The Runaways, czy z grupą The Adverts zagrała wczoraj koncert w krakowskim klubie Kwadrat.

Grupa, która w 2016 roku – jak sami podkreślają – świętowała swoje pierwsze 40. urodziny rozgrzała zgromadzoną w Krakowie publikę, która pomimo Tłustego Czwartku i zapewne nadmiaru pączków entuzjastycznie reagowała na energicznego frontmana i S-kę.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpiły polski The Sandals i Peter And The Test Tube Babies. Zaliczana do trzeciej fali angielskiego punk rocka (razem z Discharge, The Exploited, Anti Nowhere League, Blitz i G.B.H) formacja Peter And The Test Tube Babies promuje obecnie wydaną w ubiegłym roku płytę That Shallot nakładem Arising Empire (firma siostra wytwórni Nuclear Blast Records).

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Peter And The Test Tube Babies:
999:
The Sandals:Komentarze