AURI prezentuje 1 trailer nadchodzącego wydawnictwa

fot. Tim Martindale
Grupa AURI udostępniła pierwszy trailer zapowiadający nadchodzące debiutanckie wydawnictwo. Krążek zatytułowany po prostu AURI ukaże się 23 marca nakadem wytwórni Nuclear Blast Records.

Stworzony przez lidera zespołu Nightwish – Tuomasa Holopainena, Johannę Kurkelę i Troya Donockleya AURI szykuje się do wydania debiutanckiego albumu. Nadchodzące wydawnictwo będzie zawierać jedenaście premierowych kompozycji. Pre-order krążka można zamówić TUTAJ. Zobaczcie trailer zapowiadający wydawnictwo:Tuomas Holopainen będzie wyjątkowo zajęty w 2018 roku. Zespół Nightwish zapowiedział światowe tournee! Trasa koncertowa promująca nową składankę, która w marcu przyszłego roku ukaże się z okazji dwudziestej rocznicy założenia zespołu. Na liście Decades World Tour znalazła się także Polska!

Europejskie tournee rozpocznie się w 5 maja w Tallinie, w Estronii i potrwa do 5 grudnia. W między czasie formacja zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie, który został zaplanowany na 17 listopada. Bilety na koncert w Krakowie możecie nabyć za pośrednictwem strony organizatora – agencji koncertowej Knock Out Productions.

Jeszcze przed koncertami w Europie Nightwish zagra tournee po Stanach Zjednoczonych, które zostało zaplanowane na marzec i kwiecień przyszłego roku.

Komentarze