James Hetfield zagra w filmie o seryjnym zabójcy

BB Gun PR
Fronman zespołu Metallica – James Hetfield – zagra w filmie Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. W kogo wcieli się muzyk?

James Hetfield dostał angaż w filmie Extremly Wicked, Shockingly Evil and Vale opowiadającym o seryjnym mordercy Tedzie Bundym. Muzyk wcieli się w rolę oficera, który aresztował przestępcę.

Według Deadline.com w Teda Bundy’ego wcieli się Zac Efron, a w oficera Boba Haywarda wcieli się James Hetfield. To właśnie Hayward dokonał aresztowania mordercy podczas rutynowej drogowej kontroli w 1975 roku w Utah, kiedy odkrył w jego samochodzie narzędzia zbrodni.

Co prawda James wcześniej pojawiał się w produkcjach filmowych i telewizyjnych, ale w roli narratora, będzie to więc ekranowy debiut muzyka. Jak Hetfield dostał rolę w filmie? Reżyserem filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile jest Joe Berlinger, który odpowiadał za dokument poświęcony zespołowi Metallica zatytułowany Some Kind Of Monster wybór więc dla reżysera wydawał się prosty: “Spędzając tysiące godzin za kulisami z Jamesem i resztą Metalliki doświadczyłem jego charyzmy i pełnej energii osobowości z bliska” – mówi Berlinger. „Wydawało się więc naturalne, że mógłby wnieść tę samą energię i magnetyzm w dramatyczną postać, więc kiedy się zgodził na wystąpienie w moim filmie byłem zachwycony” – kontynuuje reżyser.

W filmie wystąpią również: John Malkowich, Lily Collins, Jim Parsons i Haley Joel Osment. 
Komentarze