Nightwish: drugi trailer wydawnictwa "Decades"

fot. Tim Tronkoe
Zespół Nightwish udostępnił drugi trailer promujący nadchodzącą kompilację podsumowującą dwie dekady istnienia grupy – podwójny album Decades. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 9 marca 2018 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Zobaczcie krótkie nagranie:
Okłasdka i tracklista:


CD1
01. The Greatest Show On Earth
02. Élan
03. My Walden
04. Storytime
05. I Want My Tears Back
06. Amaranth
07. The Poet And The Pendulum
08. Nemo
09. Wish I Had An Angel
CD2
01. Ghost Love Score
02. Slaying The Dreamer
03. End Of All Hope
04. 10th Man Down
05. The Kinslayer
06. Dead Boy's Poem
07. Gethsemane
08. Devil & The Deep Dark Ocean
09. Sacrament Of Wilderness
10. Sleeping Sun
11. Elvenpath
12. The Carpenter
13. Nightwish (Demo)


Tuomas Holopainen będzie wyjątkowo zajęty w 2018 roku. Zespół Nightwish zapowiedział światowe tournee! Trasa koncertowa promująca nową składankę, która w marcu przyszłego roku ukaże się z okazji dwudziestej rocznicy założenia zespołu. Na liście Decades World Tour znalazła się także Polska!

Europejskie tournee rozpocznie się w 5 maja w Tallinie, w Estronii i potrwa do 5 grudnia. W między czasie formacja zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie, który został zaplanowany na 17 listopada. Bilety na koncert w Krakowie możecie nabyć za pośrednictwem strony organizatora – agencji koncertowej Knock Out Productions.

Jeszcze przed koncertami w Europie Nightwish zagra tournee po Stanach Zjednoczonych, które zostało zaplanowane na marzec i kwiecień przyszłego roku.Komentarze