Nightwish prezentuje trailer wydawnictwa "Decades"

fot. Tim Tronkoe
Zespół Nightwish udostępnił 1. trailer nadchodzącej składanki podsumowującej dwie dekady istnienia grupy – wydawnictwa Decades – które ma ukazać się 9 marca nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Podsumowujący dwadzieścia lat istnienia zespołu podwójny krążek Decades będzie zawierał przekrój największych przebojów grupy począwszy od demo utworu Nightwish, a skończywszy na utworach z płyty Endless Forms Most Beautiful. Zobaczcie pierwszy trailer zapowiadający Decades:„Właściwie dla mnie osobiście nie jest to [wydawnictwo] the best of, uważam, że bardziej odpowiednim określeniem powinno być ‘te najbardziej istotne’ (…). Jeśli osoba, która nigdy wcześniej nie słyszała o Nightwish chce sprawdzić o co chodziło w tym zespole przez ostatnie dwadzieścia lat znajdzie idealny obraz na Decades. To było moją filozofią, kiedy zbierałem te utwory” – mówi lider zespołu, Tuomas Holopainen. Tak prezentuje się okładka i tracklista podstawowej wersji wydawnictwa:Tracklista:
CD1
01. The Greatest Show On Earth
02. Élan
03. My Walden
04. Storytime
05. I Want My Tears Back
06. Amaranth
07. The Poet And The Pendulum
08. Nemo
09. Wish I Had An Angel
CD2
01. Ghost Love Score
02. Slaying The Dreamer
03. End Of All Hope
04. 10th Man Down
05. The Kinslayer
06. Dead Boy’s Poem
07. Gethsemane
08. Devil & The Deep Dark Ocean
09. Sacrament Of Wilderness
10. Sleeping Sun
11. Elvenpath
12. The Carpenter
13. Nightwish (demo)

Z okazji wydania składanki zaplanowano także trasę koncertową. Na liście Decades World Tour znalazła się także Polska! Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie 17 listopada br. – bilety możecie nabyć za pośrednictwem sklepu organizatora wydarzenia – agencji koncertowej Knock Out Productions. Wejściówki znajdziecie TUTAJ.


Komentarze