Orphaned Land wkrótce w Krakowie


Orphaned Land -pionierzy orientalnego metalu - wystąpią w Krakowie już 10 marca. Będzie to jedyny polski koncert w ramach trasy promującej szóstą płytę zespołu zatytułowaną Unsung Prophets & Dead Messiahs, która ukazała się 26 stycznia br. nakładem Century Media Records.
Jednym z utworów promujących nowe wydawnictwo jest kawałek Like Orpheus, nagrany z gościnnym udziałem Hansi Kürscha, wokalisty Blind Guardian: rds.Jako support przed Orphaned Land wystąpią trzy ciekawe i zróżnicowane składy: włoska Lunarsea grająca death metal, progresywny Subterranean Masquerade, oraz Dirty Shirt.

Kobi Farhi, wokalista i lider Orphaned Land o zbliżającym się koncercie"Koncert w Krakowie będzie dla nas bardzo ważny. Ostatni raz odwiedziliśmy to piękne miasto pięć lat temu - to kawał czasu. Tym bardziej cieszymy się, że po tak długim czasie będziemy mogli zagrać materiał z nowej płyty".


Koncert odbędzie się w krakowskim klubie Zet Pe Te (Dolnych Młynów 10).
Bilety w cenie 65 zł (przedsprzedaż) oraz 75 zł (w dniu koncertu) dostępne są w sprzedaży online w serwisie ekobilet.pl.  Bilety kolekcjonerskie natomiast można zakupić w klubie Zet Pe Te oraz w sklepie Metalshop na ul. Długiej 17 w Krakowie.


Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/127429231266657/

Komentarze