Urodzinowy koncert Another Pink Floyd wkrótce w Krakowie


3 marca w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się wyjątkowy, urodzinowy koncert Another Pink Floyd. Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży.

„Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, wszystkich fanów Pink Floyd na wyjątkowy koncert do Krakowa na okrągłe urodziny 10 lat zespołu Another. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić was do najładniejszej sali koncertowej w Polsce jaką jest Krakowskie Centrum Kongresowe ICE. Na ten wieczór wybierzemy dla was najwspanialsze utwory Floydów które naszym zdaniem przez 10 lat koncertowania wzbudzały na każdym koncercie najwięcej emocji. Chcemy wyprodukować najbardziej zaawansowane technicznie widowisko ze wszystkich naszych dotychczasowych koncertów aby możliwie najlepiej oddać klimat Pink Floyd. Pojawi się doskonałe nagłośnienie które w połączeniu z rewelacyjną akustyką sali zapewni audiofilską jakość muzyki. Bardzo liczymy na waszą obecność bo to wy drodzy fani stanowicie najważniejszy element budujący emocje przeżywania muzyki Pink Floyd na żywo” – zaprasza na wydarzenie zespół.

Bilety na koncert - w przedsprzedaży 79zł, 80zł, 85zł, 99zł,100zł, 110zł,120zł, w dniu koncertu 89zł, 90zł, 95zł, 109zł, 110zł, 120zł, 130zł - nadal można nabyć za pośrednictwem serwisu Ticketmaster, systemu Going oraz w sieciach sklepów Empik, Saturn i Media Markt w całej Polsce. 

Komentarze