Wkrótce Punk Fest w Krakowie


10 marca w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się prawdziwe punkowe święto – kolejna edycja Punk Festu. Podczas wydarzenia na jednej scenie będzie można zobaczyć między innymi formacje Bachor, Bulbulators, Charge 69, czy Booze & Glory. Bilety są nadal dostępne w sprzedaży.

Zespół Booze & Glory wystąpi w roli headlinera tegorocznego krakowskiego Punk Festu. Formacja pochodzi z Londynu i wykonuje muzykę określaną jako street punk. Grupa zyskała popularność nie tylko na angielskiej scenie. Ich utwór London Skinhead Crew stał się hitem pod wieloma szerokościami geograficznymi. Proste i chwytliwe riffy okraszone refrenami z bogatymi chórkami oraz teksty traktujące o codzienności i małych przyjemnościach - spędzaniu czasu z przyjaciółmi, piciu piwa w londyńskich pubach i kibicowaniu drużynie West Ham United, stały się wizytówką tego zespołu. Największą ciekawostką dotyczącą zespołu jest fakt, że na jego czele stoi pochodzący z Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic West Ham.

Poza Booze & Glory będzie można zobaczyć formacje: The Last Resort, Rude Pride, Charge 69, Aggressive, Sex Bomba, Bachor, Bulbulators i Lazy Class. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne w sprzedaży w cenie 80 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu. Wejściówki możecie kupić za pośrednictwem: Ticketmaster, systemu Going oraz w sieciach sklepów Saturn, Media Markt i Empik. Bilety kolekcjonerskie natomiast można nabyć w:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Sklep Muzyczny ALL, ul. Mickiewicza 14, Katowice

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)


Komentarze