Another Pink Floyd 3 marca wystąpią w Krakowie. Bilety wciąż dostępne


Zespół Another Pink Floyd z okazji 10 lat na scenie zagra wyjątkowy jubileuszowy koncert w Krakowie już 3 marca w Centrum Kongresowym ICE. Bilety nadal są dostępne w sprzedaży.


Zaproszenie od zespołu:

„Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, wszystkich fanów Pink Floyd na wyjątkowy koncert do Krakowa na okrągłe urodziny 10 lat zespołu Another. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić was do najładniejszej sali koncertowej w Polsce jaką jest Krakowskie Centrum Kongresowe ICE. Na ten wieczór wybierzemy dla was najwspanialsze utwory Floydów które naszym zdaniem przez 10 lat koncertowania wzbudzały na każdym koncercie najwięcej emocji. Chcemy wyprodukować najbardziej zaawansowane technicznie widowisko ze wszystkich naszych dotychczasowych koncertów aby możliwie najlepiej oddać klimat Pink Floyd. Pojawi się doskonałe nagłośnienie które w połączeniu z rewelacyjną akustyką sali zapewni audiofilską jakość muzyki. Bardzo liczymy na waszą obecność bo to wy drodzy fani stanowicie najważniejszy element budujący emocje przeżywania muzyki Pink Floyd na żywo”.


Biletyna to wydarzenie w cenach 79zł, 80zł, 85zł, 99zł,100zł, 110zł,120zł w przedsprzedaży i 89zł, 90zł, 95zł, 109zł, 110zł, 120zł, 130zł w dniu koncertu możecie zakupić za pośrednictwem Ticketpro (bilety zakupicie TUTAJ), systemu Going (link znajdziecie TU) oraz w sieciach sklepów Saturn i Media Markt w całej Polsce.

Komentarze