AURI prezentuje nowy teledysk

(C) Tim Martindale
Zespół Auri udostępnił dzisiaj kolejny teledysk promujący debiutanckie wydawnictwo zespołu – płytę zatytułowaną po prostu Auri. Wydawnictwo ukazało się dzisiaj nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Dzisiaj fiński zespół AURI, który tworzą znani z zespołu Nightwish Tuomas Holopainen, Troy Donockley i Johanna Kurkela udostępnił kolejny teledysk promujący debiutanckie wydawnictwo formacji – płytę AURI – która ukazała się dzisiaj na rynku wydawniczym dzięki wytwórni Nuclear Blast Records. Zobaczcie teledysk do utworu Desert Flover:Tuomas Holopainen będzie wyjątkowo zajęty w 2018 roku. Zespół Nightwish zapowiedział światowe tournee! Trasa koncertowa promująca nową składankę, która ukazała się 9 marca z okazji dwudziestej rocznicy założenia zespołu. Na liście Decades World Tour znalazła się także Polska!


Europejskie tournee rozpocznie się w 5 maja w Tallinie, w Estronii i potrwa do 5 grudnia. W między czasie formacja zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie, który został zaplanowany na 17 listopada. Bilety na koncert w Krakowie możecie nabyć za pośrednictwem strony organizatora – agencji koncertowej Knock Out Productions


Komentarze