Blood Brothers w Krakowie [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
W sobotę w krakowskim klubie Kwadrat odbył się Tribute Night, podczas którego na jednej scenie zaprezentowały się grupy: Event Urizen, 4 Szmery, Alcoholica i Blood Brothers. Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu tribute bandu Iron Maiden. 


Blood Brothers to pochodzący z Ukrainy oficjalny tribute band grupy Iron Maiden. Jak sami zainteresowani podkreślają cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu, postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę "pogo do Iron Maiden". Wyszło im to tak dobrze, noszą oficjalnie zatwierdzone miano "official Iron Maiden tribute band". Na koniec dodać należy, że chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, EnterShikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger.

Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda i spektakularne sceniczne show. Muzycy nie tylko wykonują materiał Maidenów, ale zaczerpnęli od swoich idoli sceniczną energię i image prosto z lat osiemdziesiątych. Widać również, że granie sprawia im ogromną radość. Galeria zdjęć z występu formacji:Komentarze