Clutch w Polsce: bilety dostępne w sprzedaży


Polski koncert Clutch odbędzie się w warszawskim klubie Proxima 7 grudnia br. w ramach trasy promującej nadchodzące studyjne wydawnictwo grupy. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Metal Mind Productions zaprasza na koncert:

CLUTCH
+ support

Ceny biletów:
80 PLN (przedsprzedaż)
100 PLN (w dniu koncertu)  

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00                                                     
                                                                           
Bilety do nabycia za pośrednictwem:
http://shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie)

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl


"Cechą charakterystyczną założonego w 1991 roku bandu jest adaptowanie wielu różnych stylów muzycznych na własne potrzeby i przekuwanie ich w charakterystyczne 'Clutchowe brzmienie'. Formacja z Maryland gra w składzie: Neil Fallon (wokal), Tim Sult (gitara), Dan Maines (gitara basowa) oraz Jean-Paul Gaster (perkusja). Wśród najlepszych płyt formacji wyróżnić można: „The Elephant Riders” (1998), „Blast Tyrant” (2004) oraz „Earth Rocker” (2013). Ich jedenasta płyta, „Psychic Warfare”, zebrała wyjątkowo przychylne recenzje" - informuje organizator.

Formacja Clutch zakończyła nagrywanie swojego kolejnego studyjnego wydawnictwa w studio Sputnik Sound w Nashville. Producentem krążka jest Vance Powell znany ze współpracy z grupami The White Stripes i Red Fang. Gitarzysta zespołu, Tim Sult, w jednym z wywiadów zdradził: „To moje ulubione utwory. Są mocniejsze, nawet ‘doomowe’! Wspólnie decydujemy w jaki sposób dany utwór rozwinie się z pomysłu w pełną kompozycję”.

Zespół nie może wprost doczekać się premiery albumu i rozpoczęcia tournee: „Nagrywanie krążka to również świetny okres do ćwiczeń przed koncertami oraz wspólnego jammowania. To właśnie pisanie nowej muzyki sprawia, że ciągle idziemy do przodu” – dodaje Sult.

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

Komentarze