Decapitated powraca na scenę! Formacja wystąpi podczas Cieszanów Rock Festiwal - Heavy Metal & More

Nie przegap

05.03.2018

Decapitated powraca na scenę! Formacja wystąpi podczas Cieszanów Rock Festiwal

fot. Oskar Szramka
Decapitated powraca na scenę! Grupa zagra podczas tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal. Kto jeszcze wystąpi w Cieszanowie?

Decapitated, Hunter, Dr Misio, The Analogs i Materia otwierają program Cieszanów Rock Festiwal 2018. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia.

"Cieszanów Rock Festiwal, największy festiwal rockowy w południowo – wschodniej Polsce, ogłasza pierwsze gwiazdy nadchodzącej edycji. Na pierwszy rzut zespół rodem z Podkarpacia, znany również zagranicznej publiczności, metalowy Decapitated. Grupa wydała siedem albumów studyjnych, z których ostatni to „Anticult” z 2017 roku" - zapowiada Eventim.

Na CRF 2018 wystąpi również Hunter. W zespole, oprócz lidera i wokalisty – Pawła “Draka” Grzegorczyka występuje m.in. skrzypek Michał Jelonek oraz Dariusz “Daray” Brzozowski, na co dzień perkusista norweskiego zespołu Dimmu Borgir. Do Cieszanowa przyjadą z jubileuszowym setem: "33 stało się właśnie kolejną magiczną cyfrą w historii Huntera. Czasy są nieproste. Dużo się dzieje. W tym dużo złego niestety. Lód, na którym tańczy świat, jest coraz cieńszy. I nie na wszystko niestety mamy wpływ. Ale nie będziemy tu krakać. Wyrzucimy z siebie te frustracje, beznadzieję, obawy i złe emocje. Zatańczymy razem i będziemy cieszyć się tym, póki trwa. I niezależnie od tego co stanie się później chcielibyśmy w roku 2018 zagrać wszystkie koncerty w duchu tego 33- lecia. Mamy nadzieję, że będziecie na z nami na Cieszanów Rock Festiwal 2018" - mówią muzycy zespołu Hunter.

Kolejny punkt programu festiwalu to występ zespołu Dr Misio pod wodzą Arka Jakubika, wokalisty i aktora znanego m.in. z w filmów Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).  Teksty Dr Misio stworzyli Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki. 
Zespół do tej pory wydał dwie płyty: „Młodzi” i „Pogo”, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff. 

Na CRF 2018 zawitają także weterani street punka, czyli grupa The Analogs. W styczniu tego roku wydali swoją kolejną płytę. Wydawnictwo zostało zatytułowan„Wilk”. Pierwsze ogłoszenie zamyka zespół Materia grający muzykę w stylu hardcore metal & groove.  

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018 w Cieszanowie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza