Decapitated powraca na scenę! Formacja wystąpi podczas Cieszanów Rock Festiwal

fot. Oskar Szramka
Decapitated powraca na scenę! Grupa zagra podczas tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal. Kto jeszcze wystąpi w Cieszanowie?

Decapitated, Hunter, Dr Misio, The Analogs i Materia otwierają program Cieszanów Rock Festiwal 2018. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia.

"Cieszanów Rock Festiwal, największy festiwal rockowy w południowo – wschodniej Polsce, ogłasza pierwsze gwiazdy nadchodzącej edycji. Na pierwszy rzut zespół rodem z Podkarpacia, znany również zagranicznej publiczności, metalowy Decapitated. Grupa wydała siedem albumów studyjnych, z których ostatni to „Anticult” z 2017 roku" - zapowiada Eventim.

Na CRF 2018 wystąpi również Hunter. W zespole, oprócz lidera i wokalisty – Pawła “Draka” Grzegorczyka występuje m.in. skrzypek Michał Jelonek oraz Dariusz “Daray” Brzozowski, na co dzień perkusista norweskiego zespołu Dimmu Borgir. Do Cieszanowa przyjadą z jubileuszowym setem: "33 stało się właśnie kolejną magiczną cyfrą w historii Huntera. Czasy są nieproste. Dużo się dzieje. W tym dużo złego niestety. Lód, na którym tańczy świat, jest coraz cieńszy. I nie na wszystko niestety mamy wpływ. Ale nie będziemy tu krakać. Wyrzucimy z siebie te frustracje, beznadzieję, obawy i złe emocje. Zatańczymy razem i będziemy cieszyć się tym, póki trwa. I niezależnie od tego co stanie się później chcielibyśmy w roku 2018 zagrać wszystkie koncerty w duchu tego 33- lecia. Mamy nadzieję, że będziecie na z nami na Cieszanów Rock Festiwal 2018" - mówią muzycy zespołu Hunter.

Kolejny punkt programu festiwalu to występ zespołu Dr Misio pod wodzą Arka Jakubika, wokalisty i aktora znanego m.in. z w filmów Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).  Teksty Dr Misio stworzyli Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki. 
Zespół do tej pory wydał dwie płyty: „Młodzi” i „Pogo”, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff. 

Na CRF 2018 zawitają także weterani street punka, czyli grupa The Analogs. W styczniu tego roku wydali swoją kolejną płytę. Wydawnictwo zostało zatytułowan„Wilk”. Pierwsze ogłoszenie zamyka zespół Materia grający muzykę w stylu hardcore metal & groove.  

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018 w Cieszanowie.

Komentarze