Ga Ga Zielone Żabki drugim supportem The Exploited


Zespół Ga-Ga Zielone Żabki będzie poprzedzał występy zespołów Psy Wojny i The Exploited 21 kwietnia w katowickim Mega Clubie. Koncert formacji Ga-Ga Zielone Żabki będzie wyjątkowy, ponieważ zostanie połączony z premierą reedycji wydawnictwa Rebelia. Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży.


25 lat temu zespół Ga-Ga nagrał swój debiutancki album zatytułowany Rebelia, który stał się kultową pozycją w historii polskiego punka. Intrygujące, surowe brzmienie i transowe utwory wprowadzają nas w świat utopijnej, anarcho-punkowej rzeczywistości. Teksty oprócz oryginalną formą zaskakują  ponadczasową aktualnością. Ich autorem jest wokalista i gitarzysta Smalec, znany również jako założyciel zespołu Zielone Żabki.

Właśnie do tych czasów odwołuje się klimat płyty Rebelia: „Byliśmy przesiąknięci anarcho-wolnością, potem - mówił Smalec – jeden system odchodził,  a drugi dopiero tu przychodził. My korzystaliśmy z tego całego zamieszania. Nasz koncert z Jarocina 92 na żywo transmitowała TVP bez żadnej cenzury!”.

Utwory z albumu Rebelia będzie można usłyszeć na żywo na specjalnym koncercie w katowickim Mega Klubie, w którym zespół Ga-Ga wystąpi u boku legendarnej formacji The Exploited. "Dla mnie to wielkie wydarzenie – mówi Smalec -  gdyby nie Exploited, nasza Rebelia nie była by rebelią, dla mnie to żywa legenda!”.THE EXPLOITED, Ga-Ga, Psy Wojny
Katowice – 21.04.2018 – Mega Club ul. Żelazna 15
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 80zł w dniu koncertu 100zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE
Sklep Muzyczny ALL, ul. Mickiewicza 14
Komis płytowy al. 3 maja 19
Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu Going Kup biletKomentarze