Hunter zagra koncert w Krakowie

fot. Paulina Łyszko
Wkrótce Hunter w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia br. w krakowskim Klubie Studio. Bilety są nadal dostępne w sprzedaży. 


Oświadczenie zespołu dotyczące tournee:

„33” stało się właśnie kolejną magiczną cyfrą w historii Huntera. Tyle właśnie istniejemy. Nieprzerwanie, od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Spróbować nadać sens i zmienić nie tylko swoje życie ale i właśnie - czemu nie cały świat..?

Skierowaliśmy więc nasze dźwięki i słowa przeciw temu co nas najbardziej wtedy rozwalało - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmom, nazizmom i wszystkim innym izmom. I tak to się zaczęło. 

Czasy są nieproste. Dużo się dzieje. W tym dużo złego niestety. Lód na którym tańczy świat jest coraz cieńszy. I nie na wszystko niestety mamy wpływ. Ale nie będziemy tu krakać. TshaZshyĆ! Jeśli widzicie to podobnie - zapraszamy Was na koncerty. Wyrzucimy z siebie te frustracje, beznadzieję, obawy i złe emocje. Zatańczymy razem i będziemy cieszyć się tym, póki trwa.

I niezależnie od tego co stanie się później chcielibyśmy w roku 2018 zagrać wszystkie koncerty w duchu tego XXXIII-lecia. Mamy nadzieję, że będziecie na nich razem z nami. 

Postaramy się zagrać takie utwory, które z jednej strony były dla nas przełomowe a z drugiej dadzą radochę wszystkim pokoleniom Hunterian, którzy zaszczycą nas swoimi cudnymi osobami na trasie.


Bilety: 40 zł przedsprzedaż do 18.04.2018 / 50 zł od 19.04.2018 / 70zł balkon:

online:
https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-muzyczne/hunter-niewolnosc-klub-studio-173/

Więcej na:

https://www.facebook.com/events/2002459990027473/


Komentarze