Metalmania: dodatkowe atrakcje festiwalu


Już 7 kwietnia odbędzie się XXIV edycja Metalmanii. Headlinerem festiwalu będzie norweski Emperor. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej oraz polskiej sceny metalowej i tego dnia w Spodku wystąpią 24 zespoły.

Najnowsza edycja Metalmanii będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku, ale i prawdziwym metalowym świętem. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców. Festiwal wzbogacony zostanie także o wiele pozamuzycznych atrakcji!

Obecność na festiwalu potwierdziły także najciekawsze niezależne wytwórnie płytowe, które na Metalmanię przygotują stoiska ze swoją ofertą, będą to takie labele jak: Pagan Records, Arachnophobia Records, Old Temple, Unquiet RecordsSelfmadegod Records, Malignant Voices, Defense Records, pojawi się także stoisko ekstremalnego kwartalnika muzycznego, 7 Gates.

Tradycyjnie już na Metalmanii dostępne będzie również stoisko gospodarza festiwalu, Metal Mind Productions, na którym oprócz płyt zakupić będzie można oficjalny merch festiwalowy oraz merch zespołów, które występują na tej imprezie. Specjalne stoiska na Metalmanię przygotują  również takie sklepy jak: Rock-FilesSzataniecViking EmporiumRock2Wear, słowacki Rock Hard oraz In Rock.

Swoje stanowiska będą mieli także goście specjalni: Christophe Szpajdel oraz Krzysztof „Prosiak” Owedyk wraz z wydawnictwem komiksowym „Kultura Gniewu”. Na festiwalu obecni będą także przedstawiciele studia Rock'n'Roll Tattoo and Piercing oraz TABU czyli jedni z najlepszych w Polsce specjaliści od tatuaży i piercingu.

Pod Spodkiem przygotowana będzie także specjalna strefa gastronomiczna, gdzie każdy głodny będzie mógł skorzystać z oferty najlepszych krajowych food trucków.

Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza:

METALMANIA 2018

EMPEROR

NAPALM DEATH

ASPHYX
DESTROYER 666
KAT&ROMAN KOSTRZEWSKI
MEKONG DELTA
DEAD CONGREGATION
SKYCLAD
XENTRIX
INSAMMER
WOLF SPIDER
BLAZE OF PERDITION


DRUGA SCENA:
ANIMA DAMNATA
RAGEHAMMER
VOIDHANGER
VISCERA///
ALASTOR
TERRORDOME
KULT MOGIŁ
INVERTED MIND
SHODAN
MINETAUR
ROADHOG
KETHA

Goście specjalni: Christophe Szpajdel, Krzysztof "Prosiak" Owedyk ...
Prowadzenie: Jarek Szubrycht

7.04.18 - Katowice, Spodek

Otwarcie bram: 10.00
Druga Scena: 11.00
Główna Scena: 11.30

Ceny biletów w przedsprzedaży:
FAN - 666 PLN
Loża - 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
Płyta – 190 PLN

Bilety jeszcze w sprzedaży:
shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), www.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.plwww.ticketportal.pl
Bilety kupować można także w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. sieć sklepów EMPiK, Media Markt, Saturn).

Bilety dla niepełnosprawnych (osoby poruszające się na wózkach) dostępne są na shop.metalmind.com.pl, ilość ograniczona, miejsca na poziomie czerwonym sektorów H i J.


Informacje o festiwalu: tel. 32/205 25 00 (wew. 113), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.plwww.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, shop.metalmind.com.pl



Pagan Records - kultowa polska wytwórnia, wydająca nieprzeciętną muzykę od 25 lat. To dzięki temu labelowi świat dowiedział się o Behemoth, Lux Occulta, Witchmaster, Azarath czy Profanum, a w ostatnich latach w jej katalogu pojawiły się najważniejsze nazwy w polskim metalu jak Mord'a'Stigmata, Blaze of Perdition czy Furia. W katowickim Spodku możemy spodziewać się szerokiej oferty z katalogu i sklepu internetowego, która w sumie opiewa na ponad 5000 pozycji. (www.pagan-records.com/webshop)

Na stoisku Arachnophobia Records do nabycia będzie cały katalog wytwórni oraz wiele tytułów będących w dystrybucji tej wytwórni. Będzie możliwość płacenia kartą. (http://arachnophobia.pl)

Old Temple - wydawnictwo założone w 2003 roku, które od początku hołduje podziemnemu bezkompromisowemu metalowi. Pod skrzydłami znalazły się tak uznane zespoły jak PANDEMONIUM, CHRIST AGONY, SLAUGHTBBATH, EMBRIONAL, SARGATANAS plus masa hord z różnych części światowego podziemia. Na stoisku zakupić będzie można cd, winyle, koszulki, kasety magnetofonowe, naszywki. (www.oldtemple.com)

Unquiet Records - wydawnictwo i distro zajmujące się muzyką nieprzyjemną i niecodzienną. "Unikamy zamykania się w ramach gatunkowych. Ważne, żeby za muzyką wydawaną przez Unquiet Records stała jakaś wartość, emocje i wizje, które ciężko wyrazić inaczej oraz, żeby estetyczna i wizualna strona wydawnictw była inna, ciekawa i zapadająca w pamięć. Tym razem na stoisku znaleźć będzie można nowe płyty takich wykonawców jak So Slow (siedmiocalowy winyl "Na Wschód"), doskonale przyjęty debiut Dom Zły, The Throne, winylową edycję debiutu Mentor i oczywiście najnowsza płyta włoskiej psych-metalowej formacji Viscera///, której występ zobaczyć będzie można w czasie festiwalu." (http://unquietrecords.com)

Selfmadegod Records – niezależna wytwórnia specjalizująca się w ekstremalnych dźwiękach spod znaku grindcore, death, thrash, punk, hardcore. W ofercie ponad 4000 tytułów, w tym CDs, winyle, koszulki, kasety etc. (www.selfmadegod.com)

Malignant Voices - polska wytwórnia i sklep muzyczny specjalizujący się w polskim Black i Death Metalu (między innymi Mgła, Kriegsmaschine, Infernal War, Deus Mortem, Doombringer, Anima Damnata...). W ich ofercie znajduje się również szeroki wybór płyt CD, LP oraz ubrań innych wytwórni z ekstremalnym metalem. ( www.malignantvoices.com)

Defense Records - wytwórnia płytowa, wydawca i dystrybutor  w ofercie posiada płyty CD, LP oraz merch zespołów (wszystkie rodzaje metalu). (http://www.defensemerch.com/)

7 Gates – jeden z najstarszych kwartalników o ekstremalnym metalu, na rynku obecny od 2000 roku. Specjalizują się w obróbce metalu od surowej rdzy po metale szlachetne. (https://www.facebook.com/7gates.megasin)

Rock-Files - oryginalne, niepowtarzalne koszulki, bluzy, sukienki oraz torby. „Autorskie nadruki na naszych ubraniach tworzone są między innymi przez tatuatorów, a kolekcje są prezentowane w ramach alternatywnych pokazów mody Altergroup. Zapraszamy na nasze stoisko fanów mrocznych klimatów i nie tylko.” (www.rock-files.com)

Szataniec.pl to producent i marka odzieżowa stworzona w ramach działalności Archart DESIGN. Zajmuje się produkcją i dystrybucją cd/dvd, merch'u, akcesoriów rockowych oraz tworzy i obsługuje sklepy internetowe dla zespołów. (www.szataniec.pl)

Viking Emporium – przedmioty w klimatach Wikingów – biżuteria, koszulki, rogi do picia , gadżety oraz akcesoria. (http://vikingemporium.com/pl/)

Rock2Wear to marka przełamująca stereotypy. "Jeżeli nosisz się na czarno, lubisz ciężkie brzmienie, wyrazistą kreację, czaszki lub tatuaże to z pewnością się dogadamy! Ponadto mówimy głośne „nie” niebiesko różowym standardom dla dzieci! Odwiedź nasze stoisko i przekonaj się sam." (http://rock2wear.com/)

Rock Hard - słowackie stoisko pełne ciekawych metalowych gadżetów (CD, LP, ubrania) oferuje również szeroki wybór płyt słowackich i czeskich w bezkonkurencyjnych cenach.(https://www.facebook.com/RockHardandMetalage/www.rockhard.sk)

In Rock - najstarszy i największy w Polsce wydawca biografii muzycznych, w swej ofercie posiada książki o takich zespołach jak Type O Negative, Motorhead, Metallica, Sepultura, Slayer, Black Sabbath, AC/DC czy Faith No More i wielu, wielu innych. Podczas Metalmanii książki te kupicie z rabatami sięgającymi 40%, a w dodatku wydawca zapowiedział oficjalną prapremierę biografii Jamesa Hetfielda.

Kultura Gniewu to wydawnictwo komiksowe, które powstało w 2000 roku. Na samym początku tego przedsięwzięcia był chaos, który systematycznie się powiększał i próba jego okiełznania sprawiła, że to, co przez pierwsze cztery lata było jednoosobowym amatorskim mini-wydawnictwem komiksowym, z czasem przeistoczyło się w trzyosobowe amatorskie mini-wydawnictwo komiksowe. Obecnie kulturę gniewu tworzą: Szymon Holcman, Paweł Tarasiewicz i Jarosław Składanek.

Rock'n'Roll Tattoo and Piercing - obecni na rynku od 2006 roku, zrzeszają w swoim teamie kilkudziesięciu artystów i mają swoje studia na Wyspach Brytyjskich (Glasgow, Dundee, Edynburg, Southampton, Londyn) oraz w Polsce (Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków). Z usług studia korzystały takie sławy jak m.in. Machine Head, Crossfaith, Pat Lundy, Alestorm, Don Broco, Dimmu Borgir, Happysad, Miuosh, Frontside i wielu innych. Studio działa także na rzecz organizacji charytatywnych, a również organizuje i promuje koncerty i lokalne wydarzenia jako Rock'n'Roll Events, w tym Thronefest. Są laureatami wielu międzynarodowych konwencji tatuaży (66 wyróżnień), w tym Najlepszy tatuaż konwencji, Najlepszy tatuaż realistyczny, Najlepszy tatuaż czarno-szary.

TABU Tattoo & Piercing - od 16 lat profesjonalnie oraz bezpiecznie w rozsądnych cenach. Zapraszamy - jesteśmy dla Ciebie 




Komentarze