Rob Halford (Judas Priest) chce stworzyć projekt z Nergalem


Frontman zespołu Judas Priest wyraził chęć stworzenia blackmetalowego projektu z liderem Behemoth – Adamem „Nergalem” Darskim i Insahnem z grupy Emperor.


W wywiadzie dla magazynu Noisey lider Judas Priest zdradził:

Spotkałem ostatnio Nergala i powiedziałem mu: „Wiesz, kocham taką muzykę, jak twoja. Chciałbym spróbować czegoś takiego i zobaczyć, co z tego wyniknie”. To na razie mgliste plany, ale mam nadzieję, że naprawdę będzie szansa, by zrobić coś z Nergalem i z Ihsahnem. Anthems To The Welkin At Dusk to wspaniały album Emperora. Obaj są niesamowici – są władcami w swoich światach!

Adam na forum publicznym odniósł się do wypowiedzi Roba:

Skoro w naszej metalowej społeczności są takie dobre wibracje, to przyszłość nie zna żadnych pieprzonych ograniczeń, co nie?

W ramach promocji najnowszego krążka – wydanego 9 marca albumu Firepower – zespół Judas Priest 13 czerwca zagra koncert w katowickim Spodku. Grupę wspierać będzie zespół Megadeth. Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Emperor będzie headlinerem tegorocznej edycji Metalmanii, która odbędzie się już 7 kwietnia w katowickim Spodku. Podczas tegorocznej edycji Metalmanii w Spodku wystąpią aż 24 zespoły, w tym m.in.: wspomniany wyżej Emperor, Napalm Death, Asphyx, Destroyer 666, KAT & Roman Kostrzewski, Wolf Spider (Wilczy Pająk), Dead Congrgation, czy Alastor. Gośćmi specjalnymi będą Christophe Szpajdel i Krzysztof „Prosiak” Owedyk, a wydarzenie poprowadzi Jarek Szubrycht.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

FAN - 666 PLN
Loża - 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
Płyta – 190 PLN

Bilety dostępne od 9.08.17 na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl  (KOLEKCJONERSKIE)

Komentarze