Ruszyła sprzedaż biletów na koncert The Rolling StonesZespół The Rolling Stones po 11 latach wraca do Polski. Bilety na koncert w Warszawie właśnie trafiły do sprzedaży.

"Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice”, czy “Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną" - informuje organizator, DM Agency

Trasa Stones – No Filter, produkowana przez Concerts West/AEG Presents rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie aż dwa koncerty, Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następnie w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze oraz w Warszawie.

Oto pełna lista koncertów:
17.05   DUBLIN – CROKE PARK
22.05   LONDYN – LONDON STADIUM
05.06   MANCHESTER  – OLD TRAFFORD FOOTBALL STADIUM
09.06   EDYNBURG – BT MURRAYFIELD STADIUM
15.06  CARDIFF – PRINCIPALITY STADIUM
19.06    LONDYN – TWICKENHAM STADIUM
22.06   BERLIN – OLYMPIC STADIUM
26.06  MARSYLIA – ORANGE VELODROME
30.06   STUTTGART – MERCEDES BENZ ARENA
04.07   PRAGA – LETNANY AIRPORT
08.07   WARSZAWA – PGE NARODOWY

Bilety na koncert można kupić od dzisiaj - od godziny 10.00 - wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl

W sprzedaży dostępna będzie również limitowana seria pakietów VIP, składających się z biletów do najlepszych sektorów – łącznie z absolutnie ekskluzywnym No Filter Pit – wysokiej jakości unikatowych plakatów oraz kolekcji gadżetów związanych z zespołem. Więcej informacji na oficjalnej stronie zespołu: www.rollingstones.com.

Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007, a poprzednio w 1998 r. Zespół zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich fanów względu na pierwszy koncert w naszym kraju, ten z 1967 r. Liczba zainteresowanych była znacznie większa niż pula dostępnych biletów, a w pierwszych rzędach zasiadali przedstawiciele komunistycznej władzy. “Na zewnątrz było ze dwa tysiące dzieciaków, które nie mogły zobaczyć koncertu z powodu tych ludzi” – wspominał Keith Richards. Dla Polaków ten koncert był powiewem zachodniej wolności, dlatego The Rolling Stones stali się w naszym kraju symbolem, a o tamtym koncercie i jego okolicznościach do dziś krążą legendy.Komentarze