Slash zapowiada nowy solowy album! - Heavy Metal & More

Nie przegap

czwartek, 22 marca 2018

Slash zapowiada nowy solowy album!

fot. materiały prasowe
Słynny gitarzysta poinformował, że pracuje nad kolejnym solowym albumem. Artysta ponownie przy tworzeniu krążka będzie współpracował z Mylesem Kennedym i The Conspirators.


Gitarzysta poinformował o rozpoczęciu pracy nad trzecim już wydawnictwem pod szyldem Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Wejście do studia opóźniała trwająca trasa Guns N’ Roses – Not In This Lifetime Tour (w ramach której grupa zagra 9 lipca br. naStadionie Śląskim w Chorzowie). Obecnie GN’R ma przerwę w trwającym tournee, co skrzętnie wykorzystał Slash pracując nad nadchodzącym krążkiem. Producentem nadchodzącego wydawnictwa jest Michael „Elvis” Baskette, który współpracował już między innymi z formacjami Alter Bridge i Incubus

Album ma ukazać się jesienią bieżącego roku. 

Slash tak skomentował rozpoczęcie prac nad płytą:

Jestem niezmiernie podekscytowany nowym materiałem, którzy przygotowujemy na nadchodzący album. Mamy świetne piosenki, które doskonale sprawdzą się na koncertach. Pracuję z Mylesem, Brentem i Toddem od ośmiu lat. Jak do tej pory, była to niesamowita przygoda, a jako zespół ciągle się rozwijamy, co jest niezwykłe. Dodając do tego Franka, z którym współpracujemy od trasy koncertowej World On Fire, czuję, że robimy duży, kreatywny krok do przodu, co z pewnością będzie dało się odczuć na nowym wydawnictwie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz