Slash zapowiada nowy solowy album!

fot. materiały prasowe
Słynny gitarzysta poinformował, że pracuje nad kolejnym solowym albumem. Artysta ponownie przy tworzeniu krążka będzie współpracował z Mylesem Kennedym i The Conspirators.


Gitarzysta poinformował o rozpoczęciu pracy nad trzecim już wydawnictwem pod szyldem Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Wejście do studia opóźniała trwająca trasa Guns N’ Roses – Not In This Lifetime Tour (w ramach której grupa zagra 9 lipca br. naStadionie Śląskim w Chorzowie). Obecnie GN’R ma przerwę w trwającym tournee, co skrzętnie wykorzystał Slash pracując nad nadchodzącym krążkiem. Producentem nadchodzącego wydawnictwa jest Michael „Elvis” Baskette, który współpracował już między innymi z formacjami Alter Bridge i Incubus

Album ma ukazać się jesienią bieżącego roku. 

Slash tak skomentował rozpoczęcie prac nad płytą:

Jestem niezmiernie podekscytowany nowym materiałem, którzy przygotowujemy na nadchodzący album. Mamy świetne piosenki, które doskonale sprawdzą się na koncertach. Pracuję z Mylesem, Brentem i Toddem od ośmiu lat. Jak do tej pory, była to niesamowita przygoda, a jako zespół ciągle się rozwijamy, co jest niezwykłe. Dodając do tego Franka, z którym współpracujemy od trasy koncertowej World On Fire, czuję, że robimy duży, kreatywny krok do przodu, co z pewnością będzie dało się odczuć na nowym wydawnictwie.
Komentarze