The Exploited zagra w Katowicach


Zespół The Exploited ponownie wystąpi w Polsce! Grupa zagra 21 kwietnia w katowickim Mega Clubie. Jako support zagrają Psy Wojny. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.


Dowodzony przez charyzmatycznego lidera – Wattiego Buchana - The Exploited jest zaliczany do tzw. drugiej fali brytyjskiego punka. Formacja zadebiutowała w 1981 roku albumem Punks Not Dead, na którym znalazł się utwór Sex And Violence.

Istniejący 30 lat The Exploited wielokrotnie gościł w Polsce – ostatni raz formacja zagrała w listopadzie 2016 roku razem z GBH i The Casualties. Z powodu kłopotów ze zdrowiem Wattiego grupa została zmuszona odwołania koncerów w sierpniu 2017 roku, w tym występu na 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Tournee po Stanach Zjednoczonych The Exploited kontynuowało bez Buchana.

Zespół wraz z Wattie’em wraca do Polski i zagra koncert w katowickim Mega Clubie już 21 kwietnia br. z Psami Wojny w roli supportu. Bilety na to wydarzenie w cenie 80 zł (w przedsprzedaży) i 100 zł (w dniu koncertu) możecie zakupić za pośrednictwem Tickemaster, systemu Going, za pośrednictwem sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn w całej Polsce.

Komentarze