Tony Iommi chce stworzyć projekt z Robem Halfordem

fot. John McMurtie
Tony Iommi przyznał, że od wielu lat rozmawia z liderem grupy Judas Priest – Robem Halfordem – o stworzeniu wspólnego muzycznego projektu.


W nowym numerze brytyjskiego magazynu Metal Hammer, w którym znalazł się obszerny wywiad z Iommim i Halfordem, Tony przyznał, że od lat pomiędzy muzykami toczą się rozmowy dotyczące wspólnego muzycznego projektu.

Rozmawiamy już o tym od wieków. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, świetnie byłoby napisać jeden – dwa numery – lub cokolwiek innego. Chciałbym to zrobić. Wspaniale jest pracować z ludźmi, których lubisz i szanujesz – mówi Iommmi w Metal Hammer.

Nie tworzę nic w tym momencie, ale będę. Przeprowadziłem się i na razie dopiero co rozgościłem [w nowym – przyp. PŁ]. Wspaniale jest móc zrobić sobie przerwę, dzięki temu wracasz świeży – przyznaje Tony.

Rob Halford w ramach promocji nowego studyjnego wydawnictwa grupy Judas Priest – wydanego 9 marca albumu Firepower – zagra koncert 13 czerwca w katowickim Spodku. Judas Priest będzie towarzyszyć grupa Megadeth. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne w sprzedaży. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.



Komentarze