The Australian Pink Floyd Show od dzisiaj w Polsce!


The Australian Pink Floyd Show powraca do Polski! Już dziś zespół wystąpi w katowickim Spodku, a dzień później w poznańskiej Arenie! Trasą "Time" muzycy świętować będą trzydziestolecie istnienia i zaprezentują nowy, doborowy program wraz ze spektakularną oprawą wizualną!


Bilety do nabycia już tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży: w sieci EMPiK, Media Markt i Saturn.

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
TIME: 30 YEARS OF CELEBRATING PINK FLOYD! 1988 - 2018
The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time! 
26.04.2018 – Katowice, Spodek
27.04.2018 - Poznań, Arena
Rozpoczęcie koncertów: godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w dniu koncertu:
Katowice:
 • Loża - 350 zł
 • Sektory czerwone H, J - 205 zł
 • Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) -  195 zł
 • Sektory niebieskie (od XI rzędu) - 165 zł
 • Płyta - 175 zł


Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Poznań:
 • Loża - 260/ 280 zł
 • Płyta (stojące) - 160/ 180 zł
 • I kategoria - 185/ 205 zł
 • II kategoria - 175/ 195 zł
 • III kategoria - 155/ 175 zł
 • IV kategoria - 145/ 165 zł


Bilety do nabycia już tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży:w sieci EMPiK, Media Markt i Saturn.

W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętuje trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji prezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time" (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu "Dark Side of the Moon"), podczas której zespół wykonuje utwory z każdego okresu działalności Floydów. Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi. Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku, z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu zeszłego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.

"Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn

"Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn

"Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham

"W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour
Komentarze