The Exploited w Katowicach [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
21 kwietnia w katowickim Mega Clubie w ramach trasy koncertowej Don’t Foreget The Chaos wystąpił zespół The Exploited. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

W niedzielny wieczór w Katowicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie – legendarny punkowy zespół, formacja The Exploited, ponownie zagrał koncert w Polsce. Jako support wystąpiły formacje Psy Wojny i Ga Ga Zielone Żabki.

The Exploited powstało w Szkocji w 1979 roku i należy do najistotniejszych zespołów specjalizujących się w gatunku street punk/oi!, a kultowy krążek Punks Not Dead w 1981 roku przez kilkanaście tygodni znajdował się na miejscu 1. niezależnej listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

Wattie Buchan pomimo wcześniejszych kłopotów ze zdrowiem na scenie prezentował się świetnie i dawał z siebie absolutnie wszystko. Podczas koncertu The Exploited nie zabrakło takich utworów, jak: Sex And Violence (z tradycyjnym udziałem publiczności), I Believe In Anarchy, Punks Not Dead, Cop Cars, Army Life, Fuck The USA, Beat The Bastards, UK ’82, Noise Annoys, czy Fuck The System.


Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia:


The Exploited:
Psy Wojny:

Ga Ga Zielone Żabki:


Komentarze