Zespół Judas Priest jest zaskoczony sukcesem nowego albumu


Zespół Judas Priest został zaskoczony wysokimi pozycjami nowego albumu – płyty Firepower – na światowych listach przebojów.


Najnowsze dzieło formacji Judas Priest – wydany 9 marca krążek Firepower odniósł spektakularny sukces na listach przebojów. Wydawnictwo dotarło do 5. miejsca listy magazynu Billboard stając się jednocześnie albumem, który dotarł na najwyższą pozycję w historii grupy. Kto by pomyślał? Dla naszego zespołu, któremu puka już jest 50 lat i nadal jest ważny i popularny w dzisiejszym świecie, tak myślę, aby to osiągnąć. To wszystkich zaskoczyło, myślę. To wspaniałe osiągnięcie i jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni – powiedział dla stacji GLO Ian Hill.

Judas Priest z pewnością zaprezentuje podczas jedynego koncertu w Polsce, który odbędzie się 13 czerwca br., w katowickim Spodku premierowy materiał. Razem z Judas Priest na jednej scenie wystąpi formacja Megadeth. Bilety na to wydarzenie – w cenach od 190 zł do 400 zł  - można kupić od listopada ubiegłego roku za pośrednictwem:
Komentarze