Dee Snider podpisuje kontrakt z Napalm Records


Legendarny frontman zespołu Twisted Sister – Dee Snider – podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Napalm Records. Artysta również zapowiedział wydanie solowego albumu. Wydawnictwo zostanie zatytułowane For The Love Of Metal.


Jestem podekscytowany pracą z jedną z wiodących wytwórni [specjalizującej się] w ciężkiej muzyce. To doskonały dom dla tego albumu! Wierzę, że jest coś dla każdego fana hard rocka i metalu na tym wydawnictwie i nie mogę się doczekać, żeby wypuścić go w świat 27 lipca – mówi Dee Snider.

Z przyjemnością ogłaszamy dzisiaj podpisanie kontraktu. To zaszczyt pracować z tak kultowym artystą, jak Dee, który żyje i oddycha metalem! Ten album to nic innego, jak czysty metal i adrenalina! – mówi Thomas Caser, dyrektor Napalm Records.


Jamey Jasta – wokalista zespołu Hatebreed – wyprodukuje nadchodzący krążek. W nagrywaniu wzięli udział: Alisa White-Gluz (Arch Enemy), Howard Jones (ex Killlswitch Engage), Mark Morton (Lamb Of God), Joel Grind i Nick Bellmore (Toic Holocaust) i Charlie Bellmore z Kingdom Of Sorrow. 

Komentarze