Epica zapowiada nowe wydawnictwo


W grudniu ubiegłego roku zespół Epica wydał EP-kę zatytułowaną Epica vs. Attack On Titan zawierającą covery utworów przewodnich z popularne mangi zatytułowanej Attack On Titan. Wydawnictwo ukazało się tylko na japońskim rynku.

Wytwórnia Nuclear Blast Records ma dobrą wiadomość dla fanów zespołu. Wydawnictwo Epica vs. Attack On Titan ukaże się także poza Japonią 20 lipca 2018 roku. EP-ka Attack On Titan to projekt bardzo bliski mojemu sercu. Bardziej, niż kiedykolwiek byłem zaangażowany w aranżowanie i produkowanie i jestem bardzo dumny z rezultatu! Świetnie jest widzieć, jak te japońskie utwory przewodnie przeistaczały się w utwory Epiki coraz bardziej i bardziej na każdym etapie! Jestem bardzo podekscytowany, że nasze Attack On Titan ukaże się poza Japonią! – mówi klawiszowiec formacji, Coen Janssen.

Epica vs. Attack On Titan została zarejestrowana podczas lata 2017 roku w Sandlane Recording Facillities. Za produkcję odpowiada Joost van den Broek. Autorem utworów jest Revo z popularnego japońskiego zespołu Linked Horizon. Tak przedstawia się tracklista EP-ki:

01. Crimson Bow And Arrow
02. Wings Of Freedom
03. If Inside These Walls Was A House
04. Dedicate Your Heart!
05. Crimson Bow And Arrow (Instrumental)
06. Wings Of Freedom (Instrumental)
07. If Inside These Walls Was A House (Instrumental)
08. Dedicate Your Heart! (Instrumental)

Komentarze