In Flames zagra koncert we Wrocławiu


Zespół In Flames zagra koncert w Polsce. Grupa wystąpi już 5 lipca we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Bilety w cenie od 99 zł w regularnej sprzedaży od 29.05 od godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Organizator wydarzenia tak przypomina genezę powstania formacji:

Zespół In Flames powstał w 1990 roku w szwedzkim Göteborgu i jest znany na całym świecie jako jeden z założycieli gatunku melodic death metal. Dzięki 12 albumom studyjnym, niezliczonym udanym trasom koncertowym po całym świecie, stworzeniu własnego dorocznego festiwalu, milionom sprzedanych płyt i ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, grupa In Flames udowodniła, że w ciężkich brzmieniach jest siłą nie do zatrzymania.

In Flames mocno zapisali się w historii muzyki - zaczynając od pierwszego utworu w 1994 r. zatytułowanego "Lunar Strain", aż do najnowszego wydania "Battles" (2016). Melodie, harmonie i teksty, w których słychać charakterystyczne brzmienie In Flames, ewoluowały przez lata, dowodząc, że In Flames znaczy więcej niż ich poprzednie „ja”.

In Flames to zespół, na którym fani na całym świecie mogą polegać. Nieustannie inspirują swoich fanów zwanych Jesterheads, do życia zgodnie z: "In Flames We Trust".

Bilety w cenie od 99 zł w regularnej sprzedaży od 29.05 od godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Komentarze