Metallica zapowiada powrót do Europy!

Herring & Herring
Zespół Metallica zapowiedział powrót do Europy. Na kiedy zaplanowano kolejną odsłonę Worldwired Tour na Starym Kontynencie?


11 maja br. w Helsinkach zespół Metallica zagrał ostatni koncert w Europie w ramach trasy Worldwired Tour. Wcześniej w ramach trasy grupa zagrała koncert w krakowskiej Tauron Arenie (link do relacji TUTAJ).

Formacja zaraz po zakończeniu europejskiej części tournee zapowiedziała powrót na Stary Kontynent w 2019 roku. Za pośrednictwem fanpage’a na Facebooku Metallica podziękowała swoim wielbicielom za 39 koncertów w 29 różnych miastach Europy i zapowiedziała powrót. Trasa koncertowa będzie miała miejsce pomiędzy kwietniem, a sierpniem 2019 roku. Oto komentarz zespołu:

WOW! Kiedy kolejne niesamowite koncerty w Europie dobiegły końca, czujemy się nieco oniemiali (kiedy to się stało?) i oszołomieni przytłaczającą reakcją i zalewającą nas miłością, które nam pokazaliście! Po 39 koncertach w 29 miastach przed 650 000 was, szalonych, zagorzałych fanów ‘Talliki. Będziemy pakować nasz sprzęt i wracać do domu na lato.

Po drodze pomogliście przełamać frekwencję na całym kontynencie 29 razy, czasami przebijając rekord z koncertu numer jeden zaledwie dwa dni później kolejnym show! Zdumiewa nas, że to wszystko dzieje się po 37 latach i jako zespół nie możemy być bardziej zaszczyceni.

Na szczęście dla nas, wrócimy! Czekajcie na informację we wrześniu o naszym powrocie w maju 2019 roku na stadiony [trasa potrwa do] sierpnia. Już teraz nie możemy się doczekać! Do tego czasu, DZIĘKUJEMY WAM!!!

Komentarze