The Rolling Stones: wydawnictwo In Rock wznawia wydanie biografii


Wydawnictwo In Rock zapowiedziało kolejne wznowienie biografii zespołu The Rolling Stones autorstwa Daniela Wyszogrodzkiego. Będzie to już szóste wznowienie Satysfakcji.

Satysfakcja po raz pierwszy ukazała się na rynku wydawniczym po raz pierwszy w 1989 roku nakładem Wydawnictwa Łódzkiego. Do tej pory ukazało się pięć wznowień publikacji – ostatnie zatytułowane Satysfakcja. 50 lat The Rolling Stones w 2013 roku (nakładem In Rock). Na razie nie znamy dokładnej daty premiery książki.

Wielkimi krokami zbliża się warszawski koncert legendarnych The Rolling Stones, a my postanowiliśmy z tej okazji zrobić małą niespodziankę fanom zespołu i przygotowaliśmy szóste już wydanie, nie mniej legendarnej biografii zespołu - "Satysfakcji". Tę barwną, żywą i pełną humoru opowieść o jednym z najpopularniejszych zespołów w historii rocka, Daniel Wyszogrodzki po raz pierwszy zaprezentował polakom niemal 30 lat temu. Najnowsze wydanie zawiera kompletną historię Stonesów - od londyńskich początków, do chwili obecnej. To już 56 lat na scenie! – zapowiada wydawnictwo In Rock.

Komentarze