The Vintage Caravan zapowiada nowy studyjny album


Zespół The Vintage Caravan zapowiedział wydanie nowego studyjnego wydawnictwa. Album zatytułowany Gateaways ukaże się już 31 sierpnia 2018 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Po premierze trzeciego albumu – wydanego w 2015 roku krążka zatytułowanego Arrival – pierwszej europejskiej trasy w roli headlinera, tournee po Ameryce Łacińskiej razem z legendarnym zespołem Europe i występach na ponad sześćdziesięciu festiwalach The Vintage Caravan zabrał się za pracę nad swoim czwartym studyjnym wydawnictwem. Album zostanie zatytułowany Gateaways i ukaże się 31 sierpnia 2018 roku nakładem niemieckiej wytwórni Nuclear Blast Records.

Jesteśmy bardzo dumni prezentując nasz nowy album „Gateaways” zarejestrowany w legendarnym Sundlaugin Studios na Islandii (należące do Sigurd Rós). [Wydawnictwo jest] wyprodukowane przez Iana Davenporta (Band Of Skulls, GAZ COOMBES). Ogólnie myślimy, że ten album jest bardziej dojrzały, niż poprzednie. Naprawdę przekraczaliśmy własne bariery, żeby ten album brzmiał tak świetnie, jak to tylko możliwe. Nie wymienimy żadnych nazwisk, ale słyszeliśmy, że niektórzy ludzie określali, że ten album jest najlepszą rzeczą od czasu krojonego chleba. Nie możemy się doczekać, żebyście mogli go usłyszeć i posmakować – zapowiada zespół.


Komentarze