ACCEPT zapowiada koncertowe wydawnictwo


Zespół ACCEPT zapowiedział wydanie nowego koncertowego wydawnictwa. Symphonic Terror - Live At Wacken 2017 ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records 23 listopada 2018 roku.


Podczas ubiegłorocznego festiwalu Wacken Open Air zespół ACCEPT zagrał wyjątkowy, trzyczęściowy koncert w ramach festiwalowego cyklu A Night To Remember (galerię z występu formacji na W:O:A 2017 znajdziecie TUTAJ). Pierwsza część składała się z premierowego materiału wydanego na albumie The Rise Of Chaos, druga część składała się z zaprezentowania przez gitarzystę formacji – Wolfa Hoffmanna – solowego materiału z nowego wydawnictwa Headbangers Symphony. Podczas trzeciej części ACCEPT razem z orkiestrą symfoniczną zagrał swoje największe przeboje.

To był mashup intensywności i precyzji. Fani mają niesamowicie otwarte umysły, ale i tak denerwowałem się, aż do ostatniej minuty przed koncertem. Poza tym to nadal jest metalowy festiwal! Ale myślę, że po tylu latach ACCEPT łączącego oba te światy, fani zaczęli naprawdę akceptować ten koncept – mówi Wolf Hoffmann.

 Zespół poza nowym wydawnictwem zapowiedział także trasę koncertową razem z orkiestrą symfoniczną, która ma rozpocząć się na początku 2019 roku. Z tego, co mogę już zdradzić to, że będzie dużo wizualnych i muzycznych niespodzianek, których fani ACCEPT nigdy wcześniej nie doświadczyli. Chcemy multiplikować to, co osiągnęliśmy w Wacken i cieszymy się na każde wsparcie, które dostajemy. Jedno jest pewne: 2019 będzie ekscytujący! – zapowiada tournee Wolf.

Komentarze