In Rock zapowiada biografię Pearl Jam - Heavy Metal Music & More

Breaking

środa, 13 czerwca 2018

In Rock zapowiada biografię Pearl Jam


Wydawnictwo In Rock zapowiedziało wydanie biografii zespołu Pear Jam autorstwa Bartka Koziczyńskiego, który napisał m.in. książek poświęconych Red Hot Chili Peppers czy System Of A Down. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery Pearl Jam. Kontra.

Gotowi na koncert Pearl Jam w Krakowie? A co powiecie na niespodziankę w postaci świeżutkiej biografii zespołu? Pod koniec czerwca planujemy dla Was premierę "Kontry" - najnowszej książki Bartka Koziczyńskiego. Czekacie? – zapowiada wydawnictwo.

Ostatni z wielkich zespołów grunge. I absolutna klasyka rocka. „Pearl Jam. Kontra” to biografia grupy, jakiej od lat brakowało na rynku. Nieautoryzowana, ale wyczerpująca: kompletna historia, szczegółowe omówienia płyt, mnóstwo ciekawostek i nacisk na polskie epizody kariery. Bartek Koziczyński jest zarówno fanem, który zasuwał w martensach na koncert na Torwarze, jak i dziennikarzem – rozmawiał z muzykami w ich kwaterze głównej w Seattle – opisuje nadchodzące wydawnictwo In Rock.
Zespół Pearl Jam zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie już 3 lipca 2018 roku. Bilety nadal można nabyć za pośrednictwem organizatora wydarzenia – Live Nation Polska.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Top Ad

Responsive Ads Here