In Rock zapowiada biografię Pearl Jam


Wydawnictwo In Rock zapowiedziało wydanie biografii zespołu Pear Jam autorstwa Bartka Koziczyńskiego, który napisał m.in. książek poświęconych Red Hot Chili Peppers czy System Of A Down. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery Pearl Jam. Kontra.

Gotowi na koncert Pearl Jam w Krakowie? A co powiecie na niespodziankę w postaci świeżutkiej biografii zespołu? Pod koniec czerwca planujemy dla Was premierę "Kontry" - najnowszej książki Bartka Koziczyńskiego. Czekacie? – zapowiada wydawnictwo.

Ostatni z wielkich zespołów grunge. I absolutna klasyka rocka. „Pearl Jam. Kontra” to biografia grupy, jakiej od lat brakowało na rynku. Nieautoryzowana, ale wyczerpująca: kompletna historia, szczegółowe omówienia płyt, mnóstwo ciekawostek i nacisk na polskie epizody kariery. Bartek Koziczyński jest zarówno fanem, który zasuwał w martensach na koncert na Torwarze, jak i dziennikarzem – rozmawiał z muzykami w ich kwaterze głównej w Seattle – opisuje nadchodzące wydawnictwo In Rock.
Zespół Pearl Jam zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie już 3 lipca 2018 roku. Bilety nadal można nabyć za pośrednictwem organizatora wydarzenia – Live Nation Polska.


Komentarze