Judas Priest zagra na Pol'and'Rock Festival!


Judas Priest wystąpią na Dużej Scenie 24. Pol'and'Rock Festival! Jurek Owsiak w audycji w Antyradiu potwierdził występ legendarnego zespołu.


Niewiele jest zespołów heavymetalowych, które zdołały odnieść sukces tak piorunujący jak brytyjska kapela Judas Priest. Podczas trwającej ponad 40 lat kariery muzycy wywarli ogromny wpływ na świat muzyczny. Mimo upływu czasu, twórczość Judas Priest nadal jest na topie, czego dowodem mogą być ich osiągnięcia przypadające na lata 2000. W 2006 roku zespół został uhonorowany dedykowaną im ceremonią VH1 Rock Honors. W 2010 roku kapela została nagrodzona statuetką Grammy za Najlepszy Występ Metalowy. Siedemnasta płyta Judas Priest, „Redeemer of Souls”, ukazała się w 2014, a wydana w 2018 płyta „Firepower”, stała się najwyżej notowanym albumem zespołu w Stanach Zjednoczonych - informuje w komunikacie prasowym organizator. 

Członkowie Judas Priest nie zwalniali tempa – pojawili się na finale Amerykańskiego Idola, wydali DVD/BluRay „Epitaph”, które zostało nagrane podczas ich występu w Hammersmith Apollo w 2012 roku. Dwa lata później ukazała się płyta zatytułowana „Redeemer of Souls”, a najnowsza płyta zespołu, zatytułowana „Firepower”, ukazała się w marcu 2018 roku - kontynuuje WOŚP.


Komentarze