Najważniejsze koncerty lata [ZESTAWIENIE]


W tym roku lato w Polsce zapowiada się wyjątkowo dobrze pod względem koncertowym. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem najważniejszych wydarzeń.

Lenny Krawitz w Krakowie

Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2018 rok, podczas której artysta zagra 8 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Bilety na to wydarzenie w cenach od 229 – 400 zł są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem Live Nation Polska.


Exodus w Katowicach

Exodus, amerykański gigant thrash metalu, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w katowickim Mega Clubie! Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu "Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście!

Metal Mind Productions zaprasza:

EXODUS
Horrorscope
Mentor

10.06.2018 Katowice, MegaClub

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
100 PLN w przedsprzedaży
120 PLN w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
stacjonarnie w sieciach sklepów empik i Media Markt


Judas Priest + Megadeth w Katowicach

To będzie jeden z najgłośniejszych koncertów przyszłego roku! W 2018 roku ukaże się nowy, osiemnasty już album Judas Priest - "Firepower", natomiast w marcu zespół wyruszy w trasę koncertową, która będzie promować to wydawnictwo! 13 czerwca "Bogowie Metalu" zagrają w katowickim Spodku, a jako gość specjalny wystąpi Megadeth!

Metal Mind Productions zaprasza:

JUDAS PRIEST

+ special guest: MEGADETH

13.06.2018 - Katowice, Spodek

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża - 380/400 zł
Czerwone sek. H i J - 270/290 zł
Czerwone i niebieskie sek. do X rz. - 230/250 zł
Niebieskie sek. od XI rz. - 190/210 zł
Płyta stojąca - 220/240 zł
Płyta stojąca Early Entrance - 270/290 zł

Bilety w sprzedaży od 24 listopada na stronach: 


Hollywood Vamipres w Warszawie
12 czerwca w warszawskim Torwarze wystąpi założona przez legendarnego Alice’a Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa formacja Hollywood Vampires. Bilety w cenach od 179 zł do 329 zł można kupić za pośrednictwem Live Nation Polska.


Marilyn Manson + Stone Sour w Warszawie

13 czerwca w warszawskim Torwarze w towarzyszeniu formacji Coreya Taylora – Stone Sour - wystąpi Marilyn Manson. Bilety na to wydarzenie można zakupić za pośrednictwem strony organizatora, czyli Live Nation Polska.


Tauron Life Festival Oświęcim

Od 14 do 16 czerwca w Oświęcimiu odbędzie się Tauron Life Festival Oświęcim. Na razie potwierdzono m.in. występy: legendarnego Carlosa Santany, Alvaro Solera, Very Jonas i Blue Cafe. Bilety w cenach od 129 do 1089 zł (karnety VIP na cały festiwal) można nabyć za pośrednictwem Evenimu.


Impact Festival 2018: Ozzy Osbourne

26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się Impact Festival 2018. Bilety na to wydarzenie (ceny od 235 zł) można zakupić za pośrednictwem Live Nation Polska.

Line up Impact Festival:
Ozzy Osbourne
Bullet For My Valentine
Galactic Empire


Deep Purple w Krakowie

Deep Purple na ostatnim koncercie w Polsce! W kwietniu tego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple, "inFinite" i w ramach trasy "The Long Goodbye Tour" promującej ten krążek, zespół dwukrotnie wystąpił w naszym kraju. Trasa "The Long Goodbye Tour", podczas której muzycy żegnają się ze sceną, dobiega jednak końca, będzie to więc ostatnia już szansa, aby podziwiać ich w Polsce!

Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

Metal Mind Productions zaprasza:

Deep Purple
'The Long Goodbye Tour'

01.07.2018 - TAURON Arena Kraków

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Stojące kat. 1 (płyta) - 210 / 230 zł
Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 350 / 370 zł
Siedzące kat. 1 - 295 / 315 zł
Siedzące kat. 2 - 250 / 270 zł
Siedzące kat. 3 - 190 / 210 zł

Bilety w sprzedaży od 3 listopada na stronach:Pearl Jam w Krakowie

3 lipca w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi formacja Pearl Jam. Bilety są wciąż dostępne w sprzedaży za pośrednictwem Live Nation Polska.


The Rolling Stones w Warszawie

"Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice”, czy “Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną" - informuje organizator, DM Agency. 

Trasa Stones – No Filter, produkowana przez Concerts West/AEG Presents rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie aż dwa koncerty, Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następnie w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze oraz w Warszawie.

Oto pełna lista koncertów:
17.05   DUBLIN – CROKE PARK
22.05   LONDYN – LONDON STADIUM
05.06   MANCHESTER  – OLD TRAFFORD FOOTBALL STADIUM
09.06   EDYNBURG – BT MURRAYFIELD STADIUM
15.06  CARDIFF – PRINCIPALITY STADIUM
19.06    LONDYN – TWICKENHAM STADIUM
22.06   BERLIN – OLYMPIC STADIUM
26.06  MARSYLIA – ORANGE VELODROME
30.06   STUTTGART – MERCEDES BENZ ARENA
04.07   PRAGA – LETNANY AIRPORT
08.07   WARSZAWA – PGE NARODOWY


Guns N' Roses w Chorzowie

Stadionowa trasa GN'R w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17  zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety są dostępne w sprzedaży od 16 listopada na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl


Podwójne Iron Maiden w Krakowie

Formacja Iron Maiden 27 i 28 sierpnia wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na pierwszy z koncertów – 27 lipca - są całkowicie wyprzedane, można jednak nadal kupić wejściówki na drugi koncert za pośrednictwem Live Nation Polska. 


Pol'and'Rock Festival 

Kolejna edycja Przystank Woodstock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą pod nazwą Pol'and'Rock. Do tej pory potwierdzono występy m. in.: Blues PillsArch EnemyGoo Goo Dolls, Lao Che i BoozeAnd Glory. Festiwal oczywiście jest darmowy!


Dwa koncerty Rogera Watersa w Polsce
Roger Waters powróci do Europy w 2018 roku z pionierską trasą, Us + Them, podczas której usłyszymy klasyki Pink Floyd, nowe piosenki i solową twórczość.

Roger Waters - Us + Them to przegląd najważniejszych utworów wybranych z wybitnego dorobku Watersa, w tym piosenki z najlepszych płyt Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of The Moon) oraz kompozycje z nowego, zbierającego doskonałe recenzje albumu “Is This the Life We Really Want?”.   

Bilety na koncerty w Polsce w cenach od 249 zł są dostępne w sprzedaży od środy 28 września na  LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.


30 Seconds To Mars w Gdańsku i Krakowie

Zespół Jareda Leto poza wspomnianym koncertem w Łodzi zagra także 5 sierpnia w Gdańsku (Ergo Arena) i 29 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem Live Nation Polska.


Komentarze